• Koncert Cleo w Pomeranii

  W niedzielę w parku rozrywki Pomerania wystąpiła piosenkarka  Joanna Klepko „Cleo”. Koncert cieszył się dużym zainteresowaniem. Cleo wykonała swoje największe przeboje. Mimo przelotnych opadów deszczu publiczność bawiła się doskonale i wspólnie z wokalistką śpiewała teksty jej superhitów.

 • Park rozrywki Pomerania znów otwarty!

  22 maja po siedmiomiesięcznej przerwie związanej z obostrzeniami pandemii ,park rozrywki w Pyszce odwiedzili pierwsi goście. Dostępne są wszystkie atrakcje zewnętrzne. Hala zabaw pozostaje na razie zamknięta. Maskotka Pomeranii- Pani Pomerkowa - witała odwiedzających i jak zwykle dzieliła dzieciom piąteczki i uściski.

  pomerania-park-rozrywki-

  pomerania

  pomerania

 • Perła Powiatu o wymiarze gospodarczym dla Parku Rozrywki „Pomerania”

  W niedzielę 17 lutego 2019 roku w Hotelu Diune w Kołobrzegu odbyła się Kołobrzeska Gala Pereł Powiatu. Perłę Powiatu o wymiarze gospodarczym, za działalność na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego, wsparcie rynku pracy, pozyskiwanie funduszy unijnych oraz za działalność promującą Powiat Kołobrzeski poprzez wzbogacenie oferty turystycznej i stworzenie największego parku rozrywki w naszym regionie otrzymała Pomerania Fun Park. Na zdjęciu właściciel Parku Rozrywki Pomerania – Marek Różewski.

 • Pomerania Fun Park na Pikniku nad Odrą w Szczecinie

  W weekend 5-6 września w Szczecinie odbył się Piknik nad Odrą 2020. W ramach imprezy miały miejsce między innymi targi turystyczne, festiwal Foodtrucków ,stoiska wystawiali się producenci produktów tradycyjnych.

  Na pikniku obecny był również Park Rozrywki Pomerania z Pyszki.  Na stoisku oraz na głównym telebimie reklamowane były atrakcje parku.

 • Pomerania Fun Park. W oczekiwaniu na gości

  Park rozrywki w Pyszce, z powodu pandemii koronawirusa jest jeszcze niedostępny dla gości. Nie znaczy to jednak, że  na terenie kompleksu nic się nie dzieje. Trwają  prace mające na celu uatrakcyjnienie pobytu wszystkich odwiedzających park. Na ukończeniu jest ścieżka przyrodnicza , rozbudowywany jest kompleks wodny, powiększył się zwierzyniec parku.

 • Przedszkolaki i uczniowie ze szkół gminy Dygowo w Pomeranii

  Ponad 500 osób , przedszkolaków , uczniów i opiekunów ze szkół gminy Dygowo spędziło w dniu dzisiejszym przedpołudnie w parku rozrywki Pomerania. Wydarzenie z okazji Dnia Dziecka   zorganizowała Gmina Dygowo. Przybyłych na stopnie amfiteatru Pomeranii przywitał wójt Grzegorz Starczyk i życzył wszystkim dobrej zabawy.

 • Roksana Węgiel w Pomerania Fun Park

  10 lipca w parku rozrywki Pomerania koncertowała gwiazda muzyki pop 16-letnia Roksana Węgiel, występująca  pod pseudonimem artystycznym Roxie Węgiel.

  Piosenkarka to zwyciężczyni pierwszej edycji programu The Voice Kids (2018), 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci (2018) oraz 3. edycji programu tanecznego Dance Dance Dance (2021). Jest laureatką Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy (2019).

  Warto dodać, że Roksana Węgiel zaraz po koncercie w Pomeranii udała się do Świnoujścia , gdzie była jedną z największych gwiazd sobotniego koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki.

 • Sto darmowych wejściówek na spotkanie z Wikingami!

  Pomerania Fun Park ufundowała dla mieszkańców gminy Dygowo sto darmowych wejściówek na dzień z Wikingami ! Już od jutra można odebrać bilety w  Urzędzie Gminy  Dygowo w pokoju numer 18 u Pani Karoliny. Zasadai jest prosta. Pierwszych sto osób otrzyma wejściówkę.

  III Weekend z Wikingami odbędzie się w dniach od 9 do 11 sierpnia na terenie parku rozrywki Pomerania. Wioskę Wikingów - Trollborg odwiedzi ponad 30 rekonstruktorów. Na terenie wioski będą miały miejsce  specjalne warsztaty rękodzieła, pokazy kuchni średniowiecznej, odbędą się walki i turnieje wojów.

  W piątek 9 sierpnia wieczorem w kołobrzeskim porcie handlowym odbędzie się happening. Wikingowie przypłyną statkiem i zaczną podbijać port!

  Serdecznie zapraszamy !

 • Uruchomiono atrakcje wodne w parku rozrywki Pomerania

  Pomerania Fun Park uruchomiła strefę wodną. Do dyspozycji gości jest plaża z kąpieliskiem, dwa baseny ze zjeżdżalniami,strefa relaksu z leżakami oraz rowery wodne , które maja do dyspozycji szlak wodny parku.

 • W parku rozrywki Pomerania świętowano Dzień Dziecka

  W czwartek 3 czerwca pogoda dopisała. Słońce cały dzień rozpieszczało licznych gości odwiedzających park rozrywki w Pyszce. Od południa do godziny piętnastej dzieci wraz z rodzicami mogli korzystać  z szeregu zabaw prowadzonych przez animatorów z Pomeranii. Hitem dnia było finałowe Piana Party ,które jak wir wciągało dzieci  do zabawy pod wodospadem piany.

 • Wejściówki do Pomeranii dla uczniów i przedszkolaków z gminy Dygowo

  Właściciel Pomeranii, Marek Różewski ,przy wsparciu wójta Gminy Dygowo, Grzegorza Starczyka przekazał na ręce dyrektorów szkół gminnych – Jadwidze Puton, Magdalenie Skonieczka i Ewie Baran wejściówki do parku rozrywki. Ponad 500 darmowych biletów rozdanych będzie wszystkim uczniom i przedszkolakom podczas zakończenia roku szkolnego.

  Wizyta w parku była okazją do zwiedzenia  nowego wybiegu dla zwierząt , wśród których wyjątkowo prezentował się renifer z pięknym porożem , które niestety,  nad czym ubolewają  ,wszyscy zrzucane jest w okresie świat Bożego Narodzenia.

  Na fotografii bliskie spotkanie dyrektor szkoły w Dygowie i właściciela parku z tym pięknym i oswojonym zwierzęciem.