GOPS Dygowo wspiera program profilaktyczny w "Okruszku"

Zaczynamy program sfinansowany przez GOPS Dygowo "Zdrowy styl życia jest w Twoich rękach. Alkoholowi i narkotykom mówimy NIE!" Realizację programu w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym „Okruszek” w Kołobrzegu rozpoczęliśmy zajęciami profilaktycznymi: „Zdrowy styl życia w teorii i praktyce. Nie dla alkoholu!”. Wspólnie z wychowankami z niepełnosprawnością intelektualną stworzyliśmy kolorowy plakat promujący postawy prozdrowotne wśród wychowanków  z nadzieją, że zdobyta wiedza i umiejętności przyniesie efekty również w ich życiu dorosłym. Szczegóły programu.

             Elżbieta Wolska-Grębosz
                                                                                              SOSW „Okruszek” w Kołobrzegu

                                                                                                                                             

.