Koperta która może uratować życie

Akcja Koperta Życia trwa już od ubiegłego roku i ma zasięg ogólnopolski. Powiat Kołobrzeski także włączył się ten program. Razem z patronem -Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie ,starają się upowszechnić na terenie powiatu akcję wśród osób niepełnoprawnych, chorych, starszych i samotnych. Pakiet z informacjami powinien być przechowywany na przykład w lodówce lub w innym łatwo dostępnym miejscu. W ramach współpracy z Powiatem wójt Grzegorz Starczyk otrzymał od Starosty Kołobrzeskiego – Tomasza Tamborskiego 40 takich kopert ,które za pośrednictwem pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dygowie trafią do zainteresowanych. Więcej szczegółów akcji na stronie kopertazycia.pl
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.