poza rozgrywkami był okazją do przeprowadzenia konkursu. Każdy turniej miał i ma dedykowaną koszulkę z logotypem na dany rok. Zadaniem dziesięciu uczestników było wskazanie prawidłowej chronologii przedstawionych koszulek z minionych lat. Najlepszą wiedzą popisali się Grzegorz Kuster i Damian Janicki, drugie miejsce zajęła Agnieszka Dopard. Jednakże najwięcej emocji było w czasie rozgrywek meczowych. Co prawda organizatorzy i zawodnicy podkreślali ,że najważniejsza jest idea i wspólne spędzanie czasu „ze sportem za pan brat”, ale jak jest rywalizacja to trzeba określić wyniki. Tegorocznym tryumfatorem została drużyna Leidis, która w finale pokonała drużynę Ochotniczych Straży Pożarnych 25 do 21. Kolejne miejsca zajęli: drużyna z Wrzosowa, Radni ,Kilersi i reprezentacja Urzędu Gminy. Zapraszam na relację wideo z dzisiejszej imprezy.