Wójt odwiedził najstarszych mieszkańców Gminy Dygowo

Europejski Dzień Seniora przypadający w tym roku 20 października był okazją do dwudniowych spotkań wójta Grzegorza Starczyka  z najstarszymi mieszkańcami  gminy Dygowo. Wspólnie z kierowniczką Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Wioletą Dzwolak odwiedzili seniorów w  ich domach we wszystkich sołectwach. Najstarszą mieszkankę gminy , Bronisławę Wołejsza z Dygowa odwiedzono jako pierwszą. Wizyta wójta dla  liczącej 95 lat Pani Bronisławy była dużym wzruszeniem  jak i okazją do opowiadania o swojej pasji śpiewu kościelnego oraz historii rodziny ukazanej na starych fotografiach. Poza spotkaniami indywidualnymi w dniu dzisiejszym wójt będzie uczestniczył w dorocznym Balu Seniora Gminy Dygowo, który odbędzie się w Podczelu.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.