Zabawa karnawałowa Seniorów w Dygowie

W piątek 26 stycznia , już o raz trzeci w tym roku , Klub Seniora „Sercem Młodzi” zorganizowałna świetlicy wiejskiej w Dygowie spotkanie swoich członków. Tym razem była to zabawa karnawałowa z zespołem muzycznym. Repertuar taneczny i pyszne przekąski zapewniły wszystkim klubowiczom doskonały nastrój na cały wieczór.  Specjalnie na tę okazję  pani Danuta Kozak napisała wiersz , który również recytowała. Zachęcamy wszystkich seniorów z gminy Dygowo do poszerzenia grona klubowiczów. Chętni muszą tylko wypełnić deklaracje członkowską, która dostępna jest  w siedzibie GOPS w Dygowie lub u przewodniczącego klubu, pana Jerzego Króla.

ZABAWA KARNAWAŁOWA
WESOŁA GROMADA DO STOŁÓW ZASIADA.
OJ BĘDZIE ZABAWA, OJ, BĘDZIE BIESIADA.
„KRÓL” ZACZNIE ZABAWĘ, JAK NA SZEFA PRZYSTAŁO,
BO ON TU DOWODZI GROMADĄNIEMAŁĄ.
NA STOŁACH PRZYSMAKI, OCZY PRZYCIĄGAJĄ,
DZIEWCZYNY ODŚWIĘTNIE PIEKNIE WYGLĄDAJĄ.
PANOWIE NIELICZNI, ALE UŚMIECHNIĘCI,
BYLE DO ZABAWY MIELI SZCZERE CHĘCI.
GDY ZAGRA MUZYKA PRZYPOMNISZ TE BALE,
CO PRZESZŁY, ODESZŁY, NIE ŻAŁUJ ICH WCALE.
WSZAK W WIEKU DOJRZAŁYM TEŻBAWIĆSIĘUMIESZ,
ROZEJRZYJ SIĘWOKÓŁ, A WTEDY ZROZUMIESZ.
JAK KARNAWAŁ, TO KARNAWAŁ.
NIECHAJ DZISIAJ TRWA ZABAWA.
NIECH MŁODOŚĆW STAROŚCI TU DZISIAJ DOJRZEWA,
ZAPOMNIJ O TROSKACH, RUSZAJ SIĘI ŚPIEWAJ.

Autorka: Danuta Kozak