Finał konkursu artystycznego GOPS w Dygowie (wideo)

W świetlicy w Dygowie odbył się finał konkursu artystycznego , zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dygowie pn. „Gmina wolna od nałogów”. Konkurs dedykowany był dla dzieci i młodzieży z gminnych sołectw. Pierwsze miejsce zajęło sołectwo Czernin za film obrazujący uzależnienia dzieci i młodzieży. Opiekunkami projektu były : sołtyska Katarzyna Majcher i nauczycielka Kamila Tuszyńska. Drugie miejsce zajęło sołectwo Wrzosowo za utwór muzyczny w formie teledysku o tematyce uzależnień. Tu opiekunkami projektu były: sołtyska Małgorzata Kamińska i animatorka zajęć świetlicowych Monika Gabryszewska. Nagrody wręczali: wójt Grzegorz Starczyk i kierowniczka GOPS Wioleta Dzwolak. Zapraszam do obejrzenia materiału przedstawiającego prace obu sołectw oraz  podsumowania całego projektu przez kierowniczkę GOPS.