Wójt i Seniorzy Gminy Dygowo na 5. Senioriadzie Powiatowej

W  Rościęcinie na boisku sportowym  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu zorganizował 5. Powiatową Senioriadę.  Kluby seniora z powiatu kołobrzeskiego spotkały się aby stanąć do sportowo-rekreacyjnej rywalizacji oraz zaprezentować swój program artystyczny przygotowany specjalnie na te okazję. Seniorzy wspierani byli przez gminnych włodarzy. Wójt Grzegorz Starczyk od początku do końca wspierał gminny Klub Seniora „Sercem Młodzi”. W pierwszej konkurencji stanął do rywalizacji z wójtami gmin powiatu wraz z kierowniczką GOPS w Dygowie – Wioletą Dzwolak. Reprezentacja Gminy Dygowo zajęła trzecie miejsce w tegorocznej Senioriadzie. Za rok spotkanie Seniorów odbędzie się w Gościnie. Jedną z atrakcji Senioriady były pokazy sztuk walki Seniorek i ich instruktorów.
Autor zdjęć Marek Kawęcki