Bal Seniorów Gminy Dygowo (foto, wideo)

Tanecznym krokiem w takt poloneza seniorzy z Gminy Dygowo rozpoczęli doroczny Bal Seniora. To pierwszy w historii balów organizowanych przez Gminę Dygowo i Stowarzyszenie „Senior” z Piotrowic ,taki taneczny akcent. Wielotygodniowa nauka choreografii oraz przygotowane kostiumy dały doskonały efekt. Wejście par na salę zapowiedziała pełniąca rolę konsultantki i choreografki pani Danuta Kozak. Korowód prowadził wójt Grzegorz Starczyk z partnerką.  Po zakończonym tańcu wójt przedstawił wszystkie pary, następnie przywitał oficjalnie gości.  Głos zabrali również: wicestarosta Helena Rudzis- Gruchała, przewodniczący rady gminy Artur Wasiewski , prezes stowarzyszenia „Senior” Antoni Bernatowicz oraz kierowniczka GOPS w Dygowie Wioleta Dzwolak. Tradycyjnie najstarszym mieszkańcom gminy Dygowo złożono życzenia oraz wręczono kwiaty. Tegoroczny bal , w którym brało udział 150 osób odbył się po raz kolejny w ośrodku wypoczynkowym „Bukowina” w Podczelu. Poniżej wideo: polonez , powitanie gości oraz uhonorowanie najstarszych mieszkańców gminy.

Autor zdjęć Marek Kawęcki