Gminna Wigilia 2018 we Wrzosowie

Gminna wigilia zwieńcza całoroczną działalność Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dygowie.  W świetlicy we Wrzosowie ponad setka gości zasiadła do wigilijnej wieczerzy. Wcześniej wójt Grzegorz Starczyk powitał gości , następnie w imieniu, jak to określił  „rodziny samorządowej” – członek zarządu powiatowego

Helena Rudzis Gruchała , radni powiatowi Robert Jaruzel i Artur Wasiewski oraz wiceprzewodniczący rady gminy Piotr Krysztofiak , złożył świąteczne życzenia. Także ks. Piotr Niedźwiadek i ks. Kazimierz Koszykowski złożyli zebranym życzenia, po czym wszyscy wzajemnie łamali się opłatkiem. Tradycyjnie potrawy wigilijne przygotował i serwował Zakład Aktywności Zawodowej z Kołobrzegu. Zespoły Dąbrówka i Dygowianie wykonały repertuar kolęd, po którym wójt zaprosił oba zespoły oraz samorządowców do wspólnego śpiewania na scenie. 

Autor zdjęć Marek Kawęcki


Drukuj