Wójt odwiedził najstarszych seniorów gminy Dygowo

Wójt Gminy Dygowo Grzegorz Starczyk wraz z kierowniczką Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Wioletą Dzwolak odwiedzili najstarszych seniorów zamieszkujących na terenie gminy. Październikowe spotkania z seniorami stały się już tradycją w gminie Dygowo, są okazją do okazania szacunku osobom starszym oraz chwilą oderwania ich od monotonii dnia codziennego i uciążliwości zdrowotnych. To także chwila kiedy seniorzy nierzadko dzielą się swoimi wspomnieniami z których płyną również dobre rady.

W tym roku wójt odwiedził czternastu seniorów , których data urodzenia to lata dwudzieste ubiegłego wieku. Większość, to Panie, aż dwanaście. Najstarszym wśród dwóch Panów jest Franciszek Wilk ( na zdjęciu) ze Skoczowa, który 30 października skończy 97 lat.