Śnieżyca komisji konkursowej niestraszna!

Śnieżyca komisji konkursowej niestraszna!

Siedem sołectw gminy Dygowo przystąpiło do konkursu organizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dygowie wraz  z Urzędem Gminy Dygowo. Konkurs pn. „Dekoracja świąteczna gminy Dygowo. Mikołajki z profilaktyką” zakładał ,że dekoracje świąteczne powinny być wyeksponowane w centrum miejscowości. W dniu dzisiejszym komisja konkursowa oceniała zgłoszone prace wystawione w Dębogardzie, Kłopotowie, Wrzosowie, Skoczowie, Jazach , Dygowie i Gąskowie. Prace komisji odbyły się w ekstremalnych warunkach pogodowych. Śnieżyca utrudniała przejazd między miejscowościami i przysypywała dekoracje, ale ocena prac przebiegła zgodnie z regulaminem. Rozstrzygniecie konkursu i wręczenie nagród będzie miało miejsce  17 grudnia.

 


Drukuj