Image

dzisiejszego treningu żartowali ,że przy drugim podjeździe „odcina oddech”. Tak naprawdę nie jest tak źle.  Każdy ma własną teorię na rozłożenie sił na tym odcinku i uporanie się z naszą gminną górą gór. Jedno jest pewne trasa kolarska jest urozmaicona. Dzisiejszy trening przebiegł sprawnie. Pogoda idealna ,poziom wody w rzece optymalny do sprawnego spływu kajakiem, a trasa przez pola wiatrakowe po wczorajszych deszczach nie kurzyła. Zapraszam na relacje z treningu.

Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich. Zainteresowani nabyciem fotografii w formie cyfrowej lub papierowej mogą kontaktować się pod numerem telefonu 606 764 123.

Budynek Użyteczności Publicznej w Dygowie

Samorządowa instytucja kultury - Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dygowie rozpoczęła działalność 01.01.2023 r.

Dyrektor GOKiB w Dygowie -Katarzyna Iwanejko

27.02.2023 r. otwarte zostały 3 oddziały przedszkolne