X Biesiada Łososiowa w Dygowie (foto i wideo)

X Biesiada Łososiowa i V Gonitwa Łososiowa przeszły do historii. W ramach Biesiady odbyły się zawody wędkarskie w których startowało 129 wędkarzy. Rywalizację wygrał Andrzej Gała ze Starachowic, startujący we wszystkich edycjach zawodów. Troć którą złowił miała długość 75,5 cm i wagę 4,28 kg.  Tegoroczne połowy należały do udanych, aż siedem srebrnych ryb było trofeami wędkarzy. Na starcie Gonitwy stanęło 82 zawodników. W kategorii open kobiet wygrała reprezentantka naszej gminy – Agnieszka Braun ( 1:16:46). Wśród mężczyzn najlepszym zawodnikiem był Norbert Borzędzki z Koszalina ( 1:06:56). Zapraszam na foto i wideo z zawodów.

Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.