Miłośnicy dawnej motoryzacji odwiedzili Dygowo (wideo)

Kolejny raz Dygowo odwiedzili pasjonaci zabytkowych samochodów. W niedzielne popołudnie Plac Wolności wypełnił się pojazdami ,których nie tyle wiek, co uroda przyciągała oglądających. Wizyta miłośników dawnej motoryzacji miała miejsce w ramach  XII Spotkania Integracyjno-Turystycznego Pojazdów Zabytkowych „.., a może morze”, organizowanego przez Stowarzyszenie Miłośników Dawnej Motoryzacji z Kołobrzegu. Tradycją tych spotkań jest wybór najładniejszego pojazdu przez wójta Gminy Dygowo. W tym roku honory gospodarza czyniła pani sekretarz Dorota Gruchała. Kryteria jak zwykle nie były obwarowane żadnym regulaminem , a emocjami komisji. Tak więc subiektywne spojrzenie na te perełki motoryzacyjne zaowocowało o wyborze. Łącznie wyróżniono cztery auta , ale komu przypadł laur wygranej można dowiedzieć się z materiału wideo załączonego poniżej . Zapraszam.

Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.