Mikołajki 2016 w Gminie Dygowo

Mikołajki organizowane w Gminie Dygowo mają już wieloletnią tradycję. Jak w latach ubiegłych, tak i w tym razem wyjątkowym gościem imprezy  był Święty Mikołaj ze swoimi pomocnikami – Elfami.  Dzisiejsze popołudnie na placu apelowym w Zespole Szkół w Dygowie mimo przenikliwego chłodu tętniło gorącą zabawą. Dzieci z terenu całej gminy uczestniczyły w interaktywnym show  z Mikołajem ,który na koniec imprezy sowicie obdarował wszystkich workami ze słodyczami. Zapleczem zabawy były stoiska ze słodyczami , ozdobami świątecznymi oraz przekąskami. „Anioły ze Szkoły” serwowały niebieskie gofry, a Rada Rodziców nie nadążała z „produkcją” frytek. W atmosferze dobrej zabawy nie zapomniano o potrzebujących. Na szczytny cel miejscowy Zespół Parafialny Caritas przygotował przekąski ,które znikały w mgnieniu oka. Zapraszam na foto i wideorelację.

Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.