Biesiada Łososiowa 2017 w obiektywie (foto,wideo)

XI Biesiada Łososiowa i Vi Gonitwa Łososiowa przeszły już do historii. Sobota 15 lipca od poranka otworzyła przepiękne okno pogodowe ze słońcem i doskonałą temperaturą do połowów wędkarskich oraz zawodów sportowych. Ponad stu wędkarzy konfrontowało swoje umiejętności ze szczęściem na łowiskach Parsety.  Jedno i drugie dopisało czterem wędkarzom. Największą Troć – 84cm , 7.29 kg- złowił Zygmunt Przychoćko , drugą rybę zawodów – 79,5 cm, 5,7kg- złowił Jarosław Szydłowski. Kolejne miejsca zajęli: Włodzimierz Bielski, wynik 66 cm, 2,79 kg i Bronisław Błądek z Piotrowic , wynik 60,5 cm i 2,65 kg. W Gonitwie Łososiowej sklasyfikowanych na mecie zostało 67 zawodniczek i zawodników. Po raz kolejny zawody wygrał zawodnik z Koszalina Norbert Borzęcki. Jego czas to 1:06:21. Drugie miejsce zajął Christopher Pietruczak z Kołobrzegu – zwycięzca Gonitwy w 2015 roku- z czasem 1:06:40 . Na trzecim miejscu uplasował się Przemysław Kuczera z Kołobrzegu z czasem 1:07:51. Wśród pań najlepszy wynik 1:13:58 uzyskała Emilia Wolińska z Wolina. Z Gminy Dygowo wśród panów najlepszy okazał się Bartosz Czekierda (1:11:37), a wśród pań Anna Lesiak (1:31:25). W nowej kategorii Pary najlepsi byli Emilia i Andrzej Wolińscy z Wolina. Zapraszam do obejrzenia filmu i fotogalerii z Biesiady Łososiowej 2017.

Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.