Ferie 2018 w Gminie Dygowo (wideo)

Ferie  w województwie zachodniopomorskim dobiegają końca. Przez dwa tygodnie ponad dwustu uczniów  ze szkół Gminy Dygowo korzystało z oferty wypoczynku przygotowanej przez Wydział kultury i promocji  Urzędu Gminy.  Podopieczni świetlic gminnych mogli skorzystać z wyjazdów na basen, do kina, kręgielni czy parku trampolin. Poza tym dostępny był program zajęć na świetlicach. W dniu wczorajszym na świetlicy we Wrzosowie przedstawieniem teatralnym dla najmłodszych dzieci ,oficjalnie zakończyły się Ferie 2018 w Gminie Dygowo.  Przed występem grupy teatralnej wójt Grzegorz Starczyk wyraził swoje zadowolenie  z licznego udziału dzieci w całym programie Ferie 2018 ,oraz podziękował wszystkim pracownikom  Gminy za zaangażowanie w jego realizacji. Zapraszam na film w którym Alicja Sałamacha z  Wydział kultury i promocji  Urzędu Gminy przedstawia w skrócie jak wypoczywały dzieci z Gminy Dygowo.

Drukuj