„Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne”. Eliminacje gminne w Dygowie

W Dygowie odbyły się gminne eliminacje  Turnieju Recytatorskiego „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne”. To już 50. odsłona konkursu dedykowanego uczniom szkół podstawowych i gimnazjów. Organizatorem  są: Koszalińska Biblioteka Publiczna i terenowe placówki kultury. Uczestnicy turnieju recytują utwory pisarzy polskich bądź obcych, o dowolnej tematyce. Jury w składzie: Sylwia Zaremba, Teresa Kreis i Monika Gabryszewska wydało następujący werdykt.
 W kategorii „Ptaszęta”
I miejsce Magdalena Seretna
II miejsce Jagoda Szymańska
III miejsce Maja Majcher