Image

 

 

rozpoczęły się co pół godziny począwszy od dziewiątej, dzięki czemu wójt Grzegorz Starczyk  mógł wszystkim uczniom i absolwentom pogratulować wyników w nauce i życzyć udanych i bezpiecznych wakacji.  We Wrzosowie przewodniczący rady gminy Artur Wasiewski uczestniczył w ceremonii wręczania świadectw i wyróżnień gimnazjalistom. W Czerninie zakończenie roku szkolnego było również okazją aby pożegnać odchodzącą na emeryturę nauczycielkę języka polskiego. Pani Maria Rudzis przepracowała w szkole w Czerninie 35. lat.
Autor zdjęć Marek Kawęcki

Budynek Użyteczności Publicznej w Dygowie

Samorządowa instytucja kultury - Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dygowie rozpoczęła działalność 01.01.2023 r.

Dyrektor GOKiB w Dygowie -Katarzyna Iwanejko

27.02.2023 r. otwarte zostały 3 oddziały przedszkolne

04.03.2023 r. uroczyste otwarcie GOKiB w Dygowie

20.03.2023 r. otwarta została restauracja

30.05.2023 r. otwarta została siłownia

STRONA GOKiB w Dygowie