Biesiada i Gonitwa Łososiowa – Dygowo 2018 (wideo i foto)

Po raz 12.odbyła się w Dygowie Biesiada Łososiowa w ramach której zorganizowano ogólnopolskie towarzyskie zawody wędkarskie i 7. Gonitwę Łososiową. Wędkarze oraz miłośnicy ryb w tym roku  nie mieli okazji podziwiać pięknych okazów złowionych w bystrych nurtach Parsęty. Stan wody po ostatnich opadach sprawił ,że woda przybrała ,zwiększyła się prędkość przepływu i pogorszyła swą przejrzystość, tym sam nie były to dobre warunki do wędkowania. Nie mieli natomiast żadnych przeszkód zawodnicy startujący w Gonitwie. Pogoda idealna, stan dróg i wody idoskonały do uprawiania  do triatlonu. Również goście –biesiadnicy ,którzy spotkali się na Placu Wolności w Dygowie mieli wspaniałe warunki do skosztowania słynnej zupy łososiowej po dygowsku i zabawy. Zapraszam do obejrzenia skrótu filmowego oraz fotografii  z sobotniego wydarzenia.

Autor zdjęć Marek Kawęcki