Image

 

 

Minął 5. dzień protestu nauczycieli. W szkołach w Dygowie i Wrzosowie w ciągu trzech dni bez przeszkód przeprowadzono egzaminy gimnazjalne. W dniu dzisiejszym gimnazjaliści mierzyli się z językiem obcym. Wyniki egzaminów znane będą 14 czerwca.

W poniedziałek 15 kwietnia przed dyrektorami tym razem już trzech szkół gminnych kolejne wyzwanie – egzamin ósmoklasistów. Wiadomo ,że  strajk nauczycieli będzie kontynuowany, ale według zapewnień dyrektorów szkół w Czerninie, Dygowie i Wrzosowie egzaminy odbędą planowo. Egzaminy potrwają trzy dni.

Budynek Użyteczności Publicznej w Dygowie

Samorządowa instytucja kultury - Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dygowie rozpoczęła działalność 01.01.2023 r.

Dyrektor GOKiB w Dygowie -Katarzyna Iwanejko

27.02.2023 r. otwarte zostały 3 oddziały przedszkolne

04.03.2023 r. uroczyste otwarcie GOKiB w Dygowie

20.03.2023 r. otwarta została restauracja

30.05.2023 r. otwarta została siłownia

STRONA GOKiB w Dygowie