Wyniki egzaminów gimnazjalnych i ósmych klas w Gminie Dygowo

Wyniki egzaminów gimnazjalnych i ósmych klas w Gminie Dygowo

16 czerwca Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu opublikowała informację o wynikach egzaminu gimnazjalnego w roku 2018.  Poniżej dostępne są średnie procentowe wyniki egzaminu gimnazjalnego z terenu szkół gminy Dygowo w:Czerninie , Dygowie ,Wrzosowie oraz powiecie kołobrzeskim. Dyrektorzy gminnych szkół w materiale wideo komentowali uzyskane przez uczniów wyniki.

Najlepsze wyniki w ósmych klasach uzyskali: w Czerninie Aleksander Zakonek i Maja Siciak; w Dygowie: Jakub Kowalski i Julian Maj; we Wrzosowie: Kinga Nieznańska i Zuzanna Dopart.

Najlepsze wyniki gimnazjalistów to: w Dygowie Aleksandra Grębowiec, Jagoda Krupińska i Jan Kaczmarek natomiast we Wrzosowie Daria Kozyra.


Drukuj