Dzień Edukacji Narodowej. Wójt Gminy Dygowo spotkał się dyrektorami szkół

Dzień Edukacji Narodowej. Wójt Gminy Dygowo spotkał się dyrektorami szkół

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej.  Jest to święto wszystkich nauczycieli, pedagogów oraz pracowników oświaty. Z tej okazji wójt Grzegorz Starczyk spotkał się z dyrektorami gminnych szkół z Czernina – Panią Jadwigą Puton, Dygowa – Panią Magdaleną Skonieczka oraz Wrzosowa – Panem Waldemarem Pankiewiczem.  Wójt złożył dyrektorom serdeczne życzenia za pracę wychowawczo- edukacyjną oraz za ich pośrednictwem przekazał najlepsze życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty w szkołach Gminy Dygowo. 

Spotkanie było również okazją do złożenia gratulacji Pani Magdalenie Skonieczka, której okazji Dnia Edukacji Narodowej w Delegaturze Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie, wręczono Medal Komisji Edukacji Narodowej.

Medal Komisji Edukacji Narodowej  to polskie odznaczenie resortowe nadawane za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania przez Ministra Edukacji Narodowej.


Drukuj