Kiermasz świąteczny i Mikołajki w Dygowie (wideo i foto)

Kiermasz świąteczny i Mikołajki w Dygowie (wideo i foto)

W Dygowie na Placu Wolności Gmina Dygowo zorganizowała kiermasz świąteczny i zabawę mikołajkową. W tym roku było wystawionych aż dziesięć stoisk z wyrobami świątecznymi i gorącymi przekąskami. Zabawę prowadził interaktywny Mikołaj, który na zakończenie rozdał najmłodszym paczki ze słodyczami. Kulminacyjnym punktem zabawy było odpalenie świątecznej iluminacji. Wspólne odliczanie tradycyjnie zainicjował wójt Grzegorz Starczyk. W tym roku wójt wystąpił również w nietypowej roli – świątecznego reportera. Na końcu wspomnę o pogodzie, która poskąpiła świątecznego klimatu dając nieprzerwane opady deszczu. Nie wpłynęło to jednak znacząco na atmosferę tego wydarzenia, bo co by nie mówił ,idą święta!

Gmina Dygowo składa serdeczne podziękowania za wsparcie sponsorom:

Zakład Ogólnobudowlany Eurobud Katarzyna Pieniądz, Gąskowo

Zakład Usług Drogowo- Mostowo- Transportowych Jan Kruszewski,  Redlino

Usługi WOD-KAN Kazimierz Herdzik , Siemyśl

PRACOWNIA GEODEZYJNA Bartosz Koczara ,Kołobrzeg

Koło Łowieckie „ŚWIT”, Kołobrzeg

AG DEKOR G. Augustyniak sp.j.  , Dygowo


Drukuj