Z flagą Gminy Dygowo w świat! (wideo)

Z flagą Gminy Dygowo w świat! (wideo)

Wójt Gminy Dygowo Grzegorz Starczyk zaprasza mieszkańców gminy do uczestnictwa w nowym projekcie promocyjnym. Gmina zleciła wykonanie flag z herbem z przeznaczeniem na promowanie Gminy Dygowo przy okazji podróży mieszkańców po Polsce i w świecie. Idea jest prosta. Będąc w podróży w dowolnym miejscu świata robimy fotkę z flagą na tle ciekawego miejsca lub wydarzenia ,następnie umieszczamy  ją na facebooku - Dygowo- nasza gmina. W ten sposób będzie promowana gmina Dygowo, kształtowany lokalny patriotyzm a przy okazji mieszkańcy poznają ciekawe miejsca. Gmina  wszystkie nadesłane fotki umieści na swojej stronie internetowej oraz w specjalnej galerii danego roku w urzędzie gminy. W czasie Biesiady Łososiowej uczestnicy akcji z minionego roku otrzymają specjalne podziękowania od wójta Gminy Dygowo.

Flagę będzie mógł odebrać każdy mieszkaniec gminy po wcześniejszym zapoznaniu się z zasadami korzystania z symbolu gminy – flagi z herbem.


Drukuj