Zakończenie roku szkolnego w Czerninie, Dygowie i Wrzosowie

Zakończenie roku szkolnego w Czerninie, Dygowie i Wrzosowie

W szkołach podstawowych na terenie gminy Dygowo odbyły się zakończenia roku szkolnego 2019/2020. Pożegnano absolwentów ósmych klas. Ze względu na pandemię te wydarzenia miały skromy i dostosowany do wymagań sanitarnych przebieg.

W szkole we Wrzosowie zrezygnowano z organizacji  apelu. Uczniowie i absolwenci mogli odbierać świadectwa w sekretariacie. W Dygowie , uroczystość dla absolwentów zorganizowano w sali sportowej, natomiast w Czerninie w plenerze, na boisku szkolnym.

Na uroczystościach w Dygowie i Czerninie obecny był wójt Grzegorz Starczyk.

Pożegnanie absolwentów w Czerninie

Pożegnanie absolwentów w Dygowie

Wydawanie świadectw we Wrzosowie

szkola-wrzosowo=


Drukuj