Image

 

 

Po raz pierwszy w historii rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się w atmosferze niepewności o przyszłość, nawet tę najbliższych dni i tygodni. Uczniowie dołączyli do przyborów szkolnych atrybut czasu pandemii – maseczkę higieniczną. Wszechobecne na terenie szkół tabliczki nakazujące dezynfekcję rąk stanowią elementarz wspólnego bezpieczeństwa.

W szkołach gminnych: w Czerninie , Dygowie i Wrzosowie rozpoczęcia roku odbyły się z namiastką znanej dotychczas formy uroczystej. Nie było pierwszego dzwonka. Godziny rozpoczęcia roku dla uczniów klas młodszych i starszych odbyły się o różnych godzinach.

Dyrektorzy szkół przygotowali organizację zajęć zgodnie z wytycznymi sanitarnymi.

Budynek Użyteczności Publicznej w Dygowie

Samorządowa instytucja kultury - Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dygowie rozpoczęła działalność 01.01.2023 r.

Dyrektor GOKiB w Dygowie -Katarzyna Iwanejko

27.02.2023 r. otwarte zostały 3 oddziały przedszkolne

04.03.2023 r. uroczyste otwarcie GOKiB w Dygowie

20.03.2023 r. otwarta została restauracja

30.05.2023 r. otwarta została siłownia

STRONA GOKiB w Dygowie