Konkurs „Moja czysta okolica”. Oceniono 134 prace , wręczono nagrody i wyróżnienia

Konkurs „Moja czysta okolica”. Oceniono 134 prace , wręczono nagrody i wyróżnienia

Konkurs pn. „Moja czysta okolica” zorganizowany dla uczniów klas I - VIII ze szkół podstawowych gmin:  Dygowo, Siemyśl i Ustronie Morskie został rozstrzygnięty. Jury oceniło aż 134 prace uczniów. Ze szkół gminy Dygowo wpłyneło 77 prac spośród których nagrodzono i wyróżniono 38. Oceniano samodzielność wykonania prac, zgodność pracy z tematem konkursu, walory artystyczne i kreatywność. 

W dniu dzisiejszym na świetlicy w Dygowie wójtowie: Grzegorz Starczyk,  Bernadeta Borkowska  i Marek Dołkowski wręczyli uczniom nagrody i wyróżnienia.

Konkurs zorganizowano w ramach kampanii edukacyjnej Gminy Dygowo pn. „ Gospodarka o obiegu zamkniętym jako fundament ochrony klimatu” ,dofinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.


Drukuj