Image

 

 

Gmina Dygowo zorganizowała festyn z okazji Dnia Dziecka. Od godziny 12.00 na stadionie przy ulicy Kolejowej dostępne były dla dzieci dmuchańce , odbywały się zabawy interaktywne, a klub tańca towarzyskiego zapraszał do zabaw tanecznych. Strażacy z OSP Dygowo tradycyjnie dysponowali czasem i wystawili sprzęt pożarniczy. Klub sportowy Perła przygotował turniej piłkarski.

Oczywiście nie zabrakło stoisk z przekąskami i ciastami oraz loterii fantowej. Przysmaki oferowały gminne koła gospodyń Ale Babki z Wrzosowa i Piotrowiczanki z Piotrowic oraz rady rodziców z szkoły w Czerninie, Dygowie i Wrzosowie.

Budynek Użyteczności Publicznej w Dygowie

Samorządowa instytucja kultury - Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dygowie rozpoczęła działalność 01.01.2023 r.

Dyrektor GOKiB w Dygowie -Katarzyna Iwanejko

27.02.2023 r. otwarte zostały 3 oddziały przedszkolne

04.03.2023 r. uroczyste otwarcie GOKiB w Dygowie

20.03.2023 r. otwarta została restauracja

30.05.2023 r. otwarta została siłownia

STRONA GOKiB w Dygowie