Regulaminy 15. Biesiady Łososiowej i 10. Gonitwy Łososiowej

Regulaminy 15. Biesiady Łososiowej i 10. Gonitwy Łososiowej

16 lipca 2022 roku Gmina Dygowo organizuje XV Biesiadę Łososiową. To impreza sportowo-rekreacyjna, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń Gminy Dygowo.  W tym roku ze względu na remont ulicy Głównej  odbędzie się na stadionie sportowym.

A już dziś rozpoczynamy zapisy na zawody sportowe „Gonitwa Łososiowa”. Dla uczestników przygotowano trzy trasy: kolarstwo terenowe, kajak i bieg. Tu zmiany dotyczą miejsca startu i mety. Startujemy z ulicy Lipowej (obok stawku), natomiast meta  zlokalizowana  zostanie na stadionie sportowym.

W ramach imprezy odbędą  się również zawody wędkarskie, zapisy w dniu zawodów. W tym roku wprowadzamy opłatę startową w wysokości 30,00 zł, płatna gotówką w dniu zawodów.

Regulamin zawodów sportowych i wędkarskich poniżej.

R E G U L A M I N OTWARTYCH ZAWODÓW WĘDKARSKICH SPINNINGOWYCH ORGANIZOWANYCH W RAMACH „BIESIADY ŁOSOSIOWEJ DYGOWO 2022”

REGULAMIN ZAWODÓW „GONITWA ŁOSOSIOWA 2022”

Serdecznie zapraszamy!

 


Drukuj