Image

 

 

Gmina Dygowo zorganizowała na Placu Wolności w Dygowie kiermasz dekoracji i przysmaków świątecznych oraz zabawę mikołajkową dla dzieci ,podczas której rozdane zostały paczki najmłodszym mieszkańcom gminy. Tradycyjnie załączone zostały dekoracje umiejscowione przy pomniku łososi. W tym roku odliczanie do włączenia światełek odbyło się w obecności przedstawiciela firmy Enea Nowa Energia Sp. z o.o., która ufundowała nowe dekoracje świetlne umieszczone na słupach oświetlenia ulicznego na ulicy Głównej i Kolejowej w Dygowie oraz przy drodze wojewódzkiej we Wrzosowie.

W tym roku Mikołaj po raz pierwszy w historii grudniowych Mikołajek dotarł do Dygowa na prawdziwych saniach, co prawa w zaprzęgu koni mechanicznych , ale efekt był iście świąteczno-zimowy.

Kto i co  wystawiał  na kiermaszu  można obejrzeć w materiale wideo.

Budynek Użyteczności Publicznej w Dygowie

Samorządowa instytucja kultury - Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dygowie rozpoczęła działalność 01.01.2023 r.

Dyrektor GOKiB w Dygowie -Katarzyna Iwanejko

27.02.2023 r. otwarte zostały 3 oddziały przedszkolne

04.03.2023 r. uroczyste otwarcie GOKiB w Dygowie

20.03.2023 r. otwarta została restauracja

30.05.2023 r. otwarta została siłownia

STRONA GOKiB w Dygowie