Gminny Dzień Dziecka 2023 w Dygowie

Gminny Dzień Dziecka 2023 w Dygowie

Na stadionie w Dygowie Gmina Dygowo zorganizowała gminny festyn z okazji Dnia Dziecka. Od godziny 14.00 dzieci mogły korzystać z szeregu atrakcji. Gości powitała dyrektor GOKiB w Dygowie Katarzyna Iwanejko , a wójt Gminy Dygowo, Grzegorz Starczyk oficjalnie otworzył Gminny Dzień Dziecka 2023. Super zabawą miło być wznoszenie się w koszu balonu na uwięzi, ale wiatr pokrzyżował te plany. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych dzieci z opiekunami chętnie sprawdzali jak to jest poderwać się balonem w górę chociaż kilka metrów. Oprócz balonu atrakcji było do wyboru. Turniej piłki nożnej ,żyroskop –symulator, park zabaw, motocykl i quad w miasteczku policyjnym, dwa wozy strażackie z OSP Dygowo, loteria fantowa oraz zabawy z animatorką. Na stoiskach gastronomicznych serwowane były napoje , ciasta i przekąski.  


Drukuj