Wójt Gminy Dygowo i Ośrodek Kultury w Dygowie zaprasza na koncert jazzowy

Wójt Gminy Dygowo i Ośrodek Kultury w Dygowie zaprasza na koncert jazzowy

22 września (piątek) o godzinie 19.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Dygowie odbędzie się koncert jazzowy Rey & Syl oraz uczestnicy warsztatów Edu Music. Wstęp na wydarzenie bezpłatny.

Rey & Syl oraz uczestnicy warsztatów Edu Music to niezwykły zespół, który dla uzyskania unikalnej nowej perspektywy łączy jazz z polską muzyką romantyczną, bluesem i flamenco. Na czele grupy stoi polski saksofonista i producent Sylwester Ostrowski oraz amerykańska gwiazda - wokalistka Dorrey Lin Lyles.

Jazz for streets” - tak właśnie Ostrowski krótko i obrazowo opisuje motto swojej grupy muzycznie „flirtując” ze współczesnymi wpływami. W ramach pilotażowego projektu Edu Music, światowej klasy muzycy prowadzą warsztaty z lokalnymi talentami aby na finał zaprezentować się podczas wspólnego koncertu.

Projekt jest współorganizowany i finansowany ze środków Województwa Zachodniopomorskiego.

Rey & Syl


Drukuj