Koncert jazzowy Rey & Syl oraz uczestnicy warsztatów Edu Music w Dygowie

Koncert jazzowy Rey & Syl oraz uczestnicy warsztatów Edu Music w Dygowie

22 września w ośrodku kultury w Dygowie odbył się koncert grupy muzycznej Rey & Syl na czele którego stoi polski saksofonista i producent Sylwester Ostrowski oraz amerykańska gwiazda – wokalistka Dorrey Lin Lyles. Muzycy w ramach pilotażowego projektu Edu Music, prowadzili dzień wcześniej  warsztaty z talentami  muzycznymi z terenu gminy Dygowo. Podczas piątkowego finału chętni mogli zaprezentować się podczas wspólnego koncertu. Na scenie z światowymi gwiazdami zaprezentowała się Izabela Sokołowska-Kot oraz Wiktor Starczyk. Koncert jazzowy był pierwszym wydarzeniem muzycznym takiego formatu od czasu uruchomienia  ośrodka kultury w Dygowie w marcu tego roku.

Projekt jest współorganizowany i finansowany ze środków Województwa Zachodniopomorskiego.


Drukuj