Gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej w Dygowie

Gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej w Dygowie

W Gminnym Ośrodku Kultury w Dygowie Gmina Dygowo zorganizowała Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość zaproszono grono pedagogiczne oraz pracowników administracyjnych szkół w Czerninie , Dygowie i Wrzosowie. Wójt Gminy Dygowo Grzegorz Starczyk i przewodniczący Rady Gminy Dygowo Jerzy Leszczyński podziękowali nauczycielom za pracę edukacyjną i wychowywanie uczniów oraz złożyli życzenia.

Podczas  uroczystości wręczone zostały nagrody Wójta Gminy Dygowo. Nagrodami uznaniowymi wójt uhonorował dyrektorów szkół gminnych: Jadwigę Puton , Magdalenę Skonieczka i Ewę Baran oraz wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Dygowie –Agnieszkę Lipczyńską.

Nagrody przyznali również dyrektorzy  szkół. Nagrodzono nauczycieli oraz pracowników administracji szkół.

W części artystycznej wystąpiła Ewa Bączkowska – absolwentka szkoły w Dygowie , obecnie studentka Akademii Muzycznej w Gdańsku.


Drukuj