Image

 

 

Podczas ferii zimowych  Gminny Ośrodek Kultury w Dygowie przygotował specjalny program  dla dzieci. Wydarzenia miały miejsce w pierwszym tygodniu ferii. Obowiązkowym punktem programu była wizyta w kręgielni i Multikinie. Z gościnną wizytą wpadli  aktorzy Teatru  „Blaszany Bębenek”, którzy zaprezentowali spektakl pt.: „Grinch – Magia Świąt”. Bal Karnawałowy poprowadzili Klauni Kulki,  kulkowa bita śmietana sprawiła dzieciom wiele frajdy. Poza tym w GOK-u w Dygowie i świetlicy we Wrzosowie odbywały się zajęcia plastyczne, gry i zabawy. Odbyły się również trzydniowe warsztaty muzyczne pod okiem gitarzysty Adama Herbowskiego, które cieszyły się sporym zainteresowaniem. Planujemy kontynuację, szczegóły już wkrótce. Odwiedzajcie naszą stronę i portal FB.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo!

Budynek Użyteczności Publicznej w Dygowie

Samorządowa instytucja kultury - Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dygowie rozpoczęła działalność 01.01.2023 r.

Dyrektor GOKiB w Dygowie -Katarzyna Iwanejko

27.02.2023 r. otwarte zostały 3 oddziały przedszkolne

04.03.2023 r. uroczyste otwarcie GOKiB w Dygowie

20.03.2023 r. otwarta została restauracja

30.05.2023 r. otwarta została siłownia

STRONA GOKiB w Dygowie