Image

 

 

W Gminnym Ośrodku Kultury w Dygowie niedzielne popołudnie stało się czasem pełnym rozrywki, gdy na scenie pojawił się znany i lubiany Kabaret Koń Polski. Widzowie mieli okazję delektować się występem kultowej pary Marian i Hela, której niezrównane kreacje stworzyli utalentowani artyści: Leszek Malinowski, Waldemar Sierański oraz Maria Borzyszkowska.

Atmosfera niezwykle gorąca, a sala główna ośrodka kultury wypełniła się po brzegi entuzjastyczną publicznością. Skecze przygotowane przez Kabaret Koń Polski oraz ich piosenki rozśmieszały widzów do łez, wywołując salwy śmiechu, które mieszane były z gromkimi brawami.

Budynek Użyteczności Publicznej w Dygowie

Samorządowa instytucja kultury - Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dygowie rozpoczęła działalność 01.01.2023 r.

Dyrektor GOKiB w Dygowie -Katarzyna Iwanejko

27.02.2023 r. otwarte zostały 3 oddziały przedszkolne

04.03.2023 r. uroczyste otwarcie GOKiB w Dygowie

20.03.2023 r. otwarta została restauracja

30.05.2023 r. otwarta została siłownia

STRONA GOKiB w Dygowie