Image

 

 

Na terenie sportowo-rekreacyjnym przy ośrodku kultury w Dygowie, Gmina Dygowo zorganizowała wyjątkowy gminny Dzień Dziecka. Wydarzenie rozpoczęło się od serdecznych życzeń dla dzieci, zarówno dużych, jak i małych, które złożyli wójt Gminy Dygowo, Grzegorz Starczyk, oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Katarzyna Iwanejko.

Po oficjalnym rozpoczęciu, dzieci i rodzice mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję. Wśród nich były zjeżdżalnie, przejażdżki na kucykach i konikach oraz trenażer lotniczy i loteria fantowa. Na miejscu dostępne były także przekąski, zarówno słodkie, jak i grillowane, co dodatkowo umilało czas uczestnikom.

 Ponadto, rozegrano turniej piłki nożnej, który został zorganizowany i prowadzony przez trenerów klubu piłkarskiego Perła. W trakcie wydarzenia na scenie wystąpili również uczestnicy zajęć muzycznych prowadzonych w Gminnym Ośrodku Kultury, prezentując swoje umiejętności przed zgromadzoną publicznością.

Dzień Dziecka w Dygowie był pełen radości i atrakcji, a wszyscy uczestnicy, zarówno dzieci, jak i dorośli, mogli cieszyć się wspólnie spędzonym czasem w miłej atmosferze do czego przyczyniła się również piękna pogoda,

Budynek Użyteczności Publicznej w Dygowie

Samorządowa instytucja kultury - Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dygowie rozpoczęła działalność 01.01.2023 r.

Dyrektor GOKiB w Dygowie -Katarzyna Iwanejko

27.02.2023 r. otwarte zostały 3 oddziały przedszkolne

04.03.2023 r. uroczyste otwarcie GOKiB w Dygowie

20.03.2023 r. otwarta została restauracja

30.05.2023 r. otwarta została siłownia

STRONA GOKiB w Dygowie