Image

 

 

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu opublikowała tegoroczne wyniki egzaminów ósmoklasistów. Na podstawie tych publikacji przygotowaliśmy zestawienie wyników osiągniętych przez uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Dygowo oraz wyniki szkół w powiecie kołobrzeskim.

Wyniki te obejmują oceny z poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych, takie jak język polski, matematyka i języki obce. Zostały one zestawione w formie tabelarycznej, aby ułatwić analizę i porównanie wyników poszczególnych szkół.

 

Budynek Użyteczności Publicznej w Dygowie

Samorządowa instytucja kultury - Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dygowie rozpoczęła działalność 01.01.2023 r.

Dyrektor GOKiB w Dygowie -Katarzyna Iwanejko

27.02.2023 r. otwarte zostały 3 oddziały przedszkolne

04.03.2023 r. uroczyste otwarcie GOKiB w Dygowie

20.03.2023 r. otwarta została restauracja

30.05.2023 r. otwarta została siłownia

STRONA GOKiB w Dygowie