Posterunek w Dygowie działa. Poznaj swojego dzielnicowego

Od poniedziałku 5 grudnia funkcjonuje Posterunek Policji w Dygowie. Reaktywowany po 10 latach ponownie pełni służbę społeczeństwu gminy Dygowo. Obsada posterunku to pięciu policjantów w tym kierownik, dwóch dzielnicowych, policjant do spraw kryminalnych oraz referent do spraw prewencji. Gminę Dygowo podzielono na dwa rejony działania dzielnicowych. Rejon pierwszy składający się z miejscowości- Dygowo, Stojkowo, Stramniczka, Czernin, Dębogard, Pustary, Świelubie, Bardy, Pyszka- obsługuje mł.asp. Grzegorz Gęsiarz. Drugi rejon -Wrzosowo, Łykowo, Skoczów, Jazy, Jażdże, Miechęcino, Kłopotowo, Piotrowice, Włościbórz, Gąskowo, Połomino- obsługuje sierż. sztab. Rafał Motała. Telefony kontaktowe oraz maile  na posterunek i do dzielnicowych dostępne są na zakładce „Policja Dygowo”. Poniżej dostępny jest krótki wywiad z kierownikiem posterunku w Dygowie.