Temat lekcji: zasady bezpieczeństwa. Prowadzący: policjanci z Dygowa

Temat lekcji: zasady bezpieczeństwa. Prowadzący: policjanci z Dygowa

Policjanci z Posterunku Policji w Dygowie: Rafał Czechowicz i Rafał Motała , odwiedzili pierwszoklasistów w szkole podstawowej we Wrzosowie. Podczas spotkania policjanci omówili zasady bezpieczeństwa w czasie poruszania się poza terenem szkoły, przybliżyli zasadę ograniczonego zaufania wobec osób im nieznanych, przypomnieli numery alarmowe oraz opowiadali o codziennej pracy Policji.

Ponadto w celu przyswajania zasad bezpieczeństwa w formie zabawy wręczono dzieciom elementarz zasad bezpieczeństwa oraz elementy odblaskowe. Pierwszaki w podziękowaniu przekazały policjantom własnoręcznie wykonane rysunki.

 W celu propagowania zasad bezpieczeństwa u najmłodszych policjanci z Dygowa w najbliższym czasie odwiedzą jeszcze przedszkola w Czerninie, Dygowie i Wrzosowie.


Drukuj