XV Sesja Rady Gminy - ostatnia z wójtem Markiem Zawadzkim (wideo)

Dzisiejsza- XV Sesja Rady Gminy Dygowo- była ostatnią w jakiej uczestniczył jako wójt Marek Zawadzki. Pierwszy sierpnia będzie jego ostatnim dniem pracy w Gminie Dygowo. Poza  porządkiem obrad , podziękowania za długoletnią współpracę z wójtem złożył prezes stowarzyszenia „Senior” w Piotrowicach- Antoni Bernatowicz oraz dyrektorka Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu – Małgorzata Rzepka-Klincewicz. Na zakończene sesji za współpracę podziękowali także sołtysi , kierowniczka zespołu Dąbrówka –Ewa Madej oraz przewodniczący Rady Gminy Dygowo- Artur Wasiewski wraz z  radą. Przebieg sesji jak i tych małych uroczystości został zarejestrowany na wideo , zapraszam więc do obejrzenia materiału.

Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.