Relacja z XXVIII Sesji Rady Gminy Dygowo (wideo)

Przed rozpoczęciem dzisiejszej XXVII Sesji Rady Gminy Dygowo miało miejsce wspólne posiedzenie komisji. Na początku sesji wójt Grzegorz Starczyk i przewodniczący Artur Wasiewski podziękowali strażnikom gminnym za długoletnią i sumienną służbę , a obecnemu na sali posiedzeń byłemu strażnikowi Arkadiuszowi Bugajczykowi wójt wręczył pamiątkowy grawerton. Na zakończenie obrad w związku z pismem przedłożonym radzie przez prezesa WKS Rasel Dygowo dotyczącego zwiększenia dotacji na działalność klubu ,powrócił temat i dyskusja o finansowaniu drużyny z Dygowa. Zapraszam na pełny zapis posiedzenia rady. Ze względu na awarię mikrofonu występują zakłócenia dźwięku, za co przepraszam.

Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.