II sesja Rady Gminy Dygowo. Podziękowania za 30 lat sołtysowania ( wideo i foto)

W dniu dzisiejszym odbyło się II sesja Rady Gminy Dygowo. Na posiedzeniu obecni byli radni powiatowi: Robert Jaruzel i Artur Wasiewski. W czasie posiedzenia radni przyjęli wszystkie zaplanowane porządkiem obrad uchwały. Podczas interpelacji i zapytań wiceprzewodniczący Piotr Krysztofiak pytał wójta o przygotowanie gminy do zimy w kontekście sobotniego

(1 grudnia) oblodzenia dróg na skutek opadów marznącego deszczu. Radny Dariusz Olenowicz w imieniu mieszkańców Kłopotowa i Piotrowic podziękował Gminie za wykonaną inwestycje drogową na odcinku pomiędzy mostem na Parsęcie a szkółką leśną. Po zakończonym procedowaniu uchwał w wójt Grzegorz Starczyk i przewodniczący Jerzy Leszczyński , z okazji 30-lecia pełnienia funkcji sołtysa w Jazach i Jażdże, złożyli Józefowi Tuz podziękowania oraz życzenia wręczając pamiątkową statuetkę i upominek. Pan Józef na sołtysa został wybrany 19 listopada 1988 roku i jest najdłużej pełniącym tę funkcję w gminie Dygowo. Szczegóły dzisiejszej sesji w materiale wideo będącym pełnym zapisem obrad.

Autor zdjęć Marek Kawęcki


Drukuj