XII sesja Rady Gminy Dygowo (wideo)

W dniu dzisiejszym odbyła się XII sesja Rady Gminy Dygowo. W czasie obrad ,w ramach interpelacji radny Tomasz Krawczyk wnosił o spotkanie wójta  z mieszkańcami Skoczowa oraz firmą  planującą inwestycję -fermę drobiu w Skoczowie. Radny Zbigniew Zawadzki sygnalizował niezadawalający stan dróg powiatowych Stramniczka- Stojkowo-Dygowo po budowie drogi ekspresowej S-6. Przewodniczący rady Jerzy Leszczyński zwracał uwagę na rozważenie weryfikacji jednostki związanej z przyjmowaniem opon do PSZOK z kilogramów na komplet w przeliczeniu na zamieszkałą posesję.

Wójt Grzegorz Starczyk w odpowiedzi na zapytanie radnego Marcina Dyjaka z poprzedniej sesji poinformował ,że na zlecenie Gminy rozpoczęły się prace naprawcze dróg gminnych gruntowych.   Poniżej dostępny jest zapis wideo posiedzenia.