Informacja o wizytach w Starostwie Powiatowym

Informacja o wizytach w Starostwie Powiatowym

W związku z aktualną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w kraju, w trosce o Państwa zdrowie, Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski zwraca się z prośbą o ograniczanie w najbliższym czasie osobistych wizyt w Starostwie Powiatowym w Kołobrzegu oraz w pozostałych instytucjach samorządowej administracji powiatowej. W sprawach, które nie wymagają stawienia się w urzędzie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz korzystania z elektronicznych form komunikacji.

Wykaz bezpośrednich numerów telefonu do komórek organizacyjnych Starostwa Powiatowego znajduje się na stronie internetowej https://www.spkolobrzeg.finn.pl/.

Jednocześnie informujemy, że sprawy związane z zawiadomieniem o zbyciu lub nabyciu pojazdu do odwołania, będą załatwiane wyłącznie po zgłoszeniu za pomocą platformy ePUAP lub pocztą tradycyjną. 

W obecnej chwili Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu pracuje w ustalonych godzinach pracy. Informacja o wszelkich zmianach bądź utrudnieniach będzie Państwu przekazywana na bieżąco.


Drukuj