Rusza remont budynku Posterunku Policji w Dygowie

Z dniem dzisiejszym budynek przy Kołobrzeskiej 24 Dygowie ,będący kiedyś posterunkiem Policji ,następnie miejscem dyżurów dzielnicowych z posterunku w Ustroniu Morskim, po raz ostatni mogliśmy oglądać w odsłonie lat dziewięćdziesiątych. Iście archaiczne wnętrze niebawem zostanie przebudowane i wyremontowane na potrzeby nowego posterunku, który jesienią rozpocznie swoją działalność. Pracownicy Gminy Dygowo w obecności przedstawicieli Policji przekazali dziś plac budowy wraz z dokumentacją techniczną wykonawcy –firmie WP Paweł Werema z Kołobrzegu. Już w tym tygodniu powinny rozpocząć się pierwsze prace budowlane.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich. Zainteresowani nabyciem fotografii w formie cyfrowej lub papierowej mogą kontaktować się pod numerem telefonu 606 764 123.