Posterunek Policji w Dygowie - koniec remontu w październiku

Można powiedzieć ,że prace remontowe budynku przeznaczonego na Posterunek Policji w Dygowie są w końcowym etapie. Co prawda trwają jeszcze prace dekarskie , a konkretnie układanie poszycia z blachodachówki, jednak wewnątrz prowadzone są już prace wykończeniowe. Wykonane jest nowe wejście do budynku , od strony zakładu wulkanizacyjnego z którego korzystać będą tylko policjanci i interesanci. Z wejścia od strony ulicy Diamentowej korzystać będzie tylko lokator zamieszkujący posesję na poddaszu. Termin umowny zakończenia prac wykonawca ma na 17 października i w rozmowie telefonicznej właściciel firmy -Paweł Werema - potwierdził ,że terminu dotrzyma. Więcej informacji o inwestycji  przekazała kierownik referatu budownictwa – Elżbieta Retyk. Zapraszam.