Dofinansowanie na podejmowanie i rozwijanie działalności gospodarczej


Stowarzyszenie Lokalnej Grupy Działania „Siła w Grupie” z Gościna  zaprasza  beneficjentów z gmin: Białogard, Dygowo, Karlino na „Szkolenie w sprawie warunków i trybu przyznawania pomocy w zakresie podejmowania działalności gospodarczej” ,oraz „Szkolenie z założeń LSR i procedury oceny wniosków” , które odbędzie się 18 października ( wtorek). Natomiast 19 października (środa) odbędzie się „Szkolenie w sprawie warunków i trybu przyznawania pomocy w zakresie rozwijania działalności gospodarczej” ,oraz „Szkolenie z założeń LSR i procedury oceny wniosków” . Oba spotkania trwać będą  od godz. 10.00 do godz. 14.00 w Karlińskim Ośrodku Kultury przy ulicy  Parkowej 1 w  sali 105.
Dane kontaktowe organizatora:
Stowarzyszenie Lokalnej Grupy Działania „Siła w Grupie”
ul. IV Dywizji WP 58, 78-120 Gościno
tel./fax 94 35 133 71
 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.silawgrupie.org.pl